Кошик
7 відгуків
ДОМ-Д

Будівництво баз відпочинку з дерева

від 3 999 грн./кв.м

Послуга
Будівництво баз відпочинку з дерева
Будівництво баз відпочинку з дерева
від 3 999 грн./кв.м
Послуга

Проекти будівництва бази відпочинку в Одесі

Пропонуємо будівництво бази відпочинку "під ключ" за різними технологіями.

Будинки з оциліндрованої колоди за своєю трудозатратности і практичності знаходяться посередині між усіма видами дерев'яних будинків. За непояснений причин,саме цей спосіб побудови є менш популярним інших. Вартість будівництва будинку з оциліндрованої колоди дешевше будинків з цегли, профільованого та клеєного бруса. Краса та естетичність споруди дозволяє заощадити на зовнішній обробці, адже сам по собі оциліндрований зруб не потрібно "облагороджувати". Колоди по діаметру однакові. З цієї причини в будинку немає щілин і тріщин.

Є поширена думка, що дерево в будинку з оцилиндрованного бруса схильне до гниття, оскільки при обробці знищується самий міцний захисний шар деревини, заболонь. На думку фахівців, заболонь – найменш захищений від гниття шар, а самий стійкий шар перебувати в середині дерева. Але не варто хвилюватися з цього приводу. Сучасні протигрибкові суміші дозволяю відкласти процес гниття на багато-багато років.

Для того, чтобы бревна не трескались, рекомендуют сразу после рубки обрабатывать концовки сруба клеем ПВА, для равномерно выхода оттуда влаги. Также в отопительный сезон дом прогревать нужно постепенно.

Не смотря на кропотливость и дотошность эксплуатации дома из оцилиндрованного бревна – это того стоит. Тот неоспоримый эффект величия и монументальности не встречается больше ни в одном из видов деревянных домов.

Характеристики
Основні
Тип швидкомонтованих будинків Каркасний
Вибір надаваних послуг Проектування, Ремонт, Будівництво
Види та мобільних модульних будинків за призначенням Дачі, Побутовки
Види та мобільних модульних будинків Збірно-розбірні модульні будівлі
  • Ціна: від 3 999 грн./кв.м