7 відгуків
+380 (98) 271-50-35
ДОМ-Д

Проектування

Дерев'яний будинок з бруса (клеєного) під ключ: проекти, ціни, фото Зведення споруд з бруса знаходить все більше прибічників у цивілізованому світі. Ця техніка відкриває безмежні можливості у створенні будь-якої конструкції, придуманої замовником. Дизайн будинку, побудованого з дерева може варіюватися від маленької лісової хатинки, немов із казки, до самого сучасного розкішного особняка. Техніка будівництва таких споруд схожа на збирання дитячого конструктора. Це так само швидко і легко, але при удаваній простоті такі споруди мають високу міцність і мають ряд переваг перед будівлями з інших матеріалів, таких як цегла або пінобетон.
в виде галереив виде списка
Крім краси і екологічності споруди з деревини відрізняються особливо низькою теплопровідністю. Іншими словами, взимку в такому будинку тепло, а влітку зберігається приємна прохолода навіть у спеку. Кожна людина, хоч раз побував в зрубі, напевно пам'ятає цю чарівну атмосферу тепла і затишку. Приміщення немов світиться зсередини. Йому притаманний той внутрішній світ, який випромінює спокій і комфорт навіть в самий холодний і похмурий день. Фото проектів, виготовлений нашою компанією DOM-D , ви зможете знайти в розділі сайту «Портфоліо». Проекти дерев'яних будинків з бруса під ключ: безпечно і довговічно Деякі люди вважають, що будівлі, зведені з дерева, значно менш довговічні, ніж, скажімо, цегляні. Всім відомо, що є старовинні церкви, збудовані з колод без жодного цвяха. Ці споруди стоять вже кілька століть і, швидше за все, простоять ще стільки ж, на відміну від багатьох сучасних кам'яних або бетонних конструкцій. Справа саме в майстерності будівельників і якості матеріалів. Сучасні способи зведення будинків з дерева значно перевершують ті, з якими працювали наші предки. Процес створення клеєного бруса включає безліч етапів, завдяки яким будівельний матеріал стає непідвладний деформації, набуває стійкість до різних уражень гниллю і грибком, що важливо, якщо ви збираєтеся прожити в такий "хатинці" не один десяток років. Дерев'яний будинок з клеєного бруса: ключові особливості скептики Часто наполягають на пожежонебезпеки будівель із деревини. Це зрозуміло, дерево горить. Тим не менш, в процесі створення усі частини "конструктора" обробляються спеціальними антипіренами, речовинами, що сповільнюють процеси займання та горіння дерева. Також, для повного спокою, в дерев'яному будинку слід встановити пожежну сигналізацію, а краще систему пожежогасіння. Повітря у дерев'яних будівлях значно краще і чистіше, ніж у кам'яних, так як дерево саме по собі "дихаючий" матеріал. Цей факт безсумнівно позитивно позначається на здоров'ї людей, які живуть в такому будинку. Переваги дерев'яного будинку з бруса під ключ Швидкість будівництва. Жоден цегляний або інший кам'яний будинок неможливо побудувати з такою швидкістю, як дозволяє техніка каркасного будівництва. У середньому весь процес створення житла вашої мрії після узгодження всіх вимог клієнта та підписання договору становить близько тридцяти днів.
Індивідуальне проектування. Фахівці фірми БУДИНОК-Д створюють шедеври зодчества, керуючись в першу чергу побажаннями клієнта. Вони спроектують альтанку, баню або котедж, керуючись вашою фантазією, або ж запропонують на вибір свій варіант з готових проектів, виходячи з необхідних розмірів, дизайну, вартості і навколишнього ландшафту.
Оригінальний дизайн. Будови з деревини завжди виглядають дуже гармонійно на тлі природи, а сучасні технології дозволяють створювати будь-які варіації зовнішнього вигляду, від нестаріючої класики до хай-тек.
Цены на деревянные дома из бруса. Итоговая стоимость готового дома варьируется в зависимости от ряда факторов, таких как материал, сложность конструкции, этажность и т.д. Основное отличие будет составлять цена самого материала, а именно будет ли это клееный или профилированный брус. Тем не менее, в конечном итоге деревянный дом выходит значительно дешевле кирпичного. Также значительно снижает стоимость готового дома тот факт, что он не нуждается в дополнительной наружной или внутренней отделке, в отличие от каменного или из пенобетона.
Долговечность. На сегодняшний день технологии обработки древесины специальными пропитками и антисептиками значительно увеличивают срок службы домика. Качественная постройка из клееного бруса не уступает по сроку службы кирпичному сооружению.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner