Кошик
7 відгуків
ДОМ-Д

Переваги будівництва із зимового лісу

Переваги будівництва із зимового лісу

09.09.16

Не можна недооцінювати всю мудрість і проникливість наших предків. Ще давні слов'яни знали, що дерев'яні будинки краще будувати взимку. Що ж це дає?

 

Переваги зимового будови

 

 

 

 

 

 

Якісні переваги

З наукової точки зору доведено, що найбільш якісний зруб – заготовлений зимовий ліс. Перед тим як піти у сплячку" дерево скидає всі соки і виділяє смолу. Всі личинки і комахи гинуть, що, безсумнівно, є великим плюсом. Осмоленная деревина має мінімум вологості, виключаючи утворення розривів і тріщин. У холодний період її кільця звужуються, підвищуючи міцність і водостійкість. Зимове дерево практично не гниє і служить довше своєму "хазяїну".

Стійка холодна погода і помірна вологість дозволяють деревині сохнути рівномірно. При цьому не обов'язково відразу покривати її захисним шаром. Навесні, вже закладений зимовий зруб під впливом високої вологості і температури набухає, прибираючи малі тріщини і щілини.

Твердий замерзлий грунт не прогинається під масивом дерев'яного будинку і менше схильний до пученію. Будівництво дерев'яних будинків взимку дозволяє скорочувати період природної усадки. Замість традиційних 12 місяців необхідно почекати всього 9-10.

 

Фінансові переваги

Взимку замовлень менше ніж в інші сезонні. Працівники відпочилі, а будівельні матеріали дешевші. Так чому ж ви віддаєте перевагу будувати дерев'яні будинки влітку? Влітку бригади завалені замовленнями так, що не продихнути. У грудні, відпочивши, набравшись сил, вони без праці зведуть якісний заміський будинок, який прослужить вам століття.

Часто навесні виникає проблема з доставкою будівельних матеріалів. Більшість заміських ділянок знаходяться на поважній відстані від міста. Дороги там грунтові, а бездоріжжя ніхто не відміняв. Нескінченні перепади температури збільшують тривалість будівництво, що не потрібно ні вам, ні будівельним компаніям.

 

Підіб'ємо підсумок

Які плюси дає нам зимове будівництво

·        Відпочилі робочі

·        Більш дешеві будівельні матеріали

·        Високоякісний зруб

·        Заселитися можна вже влітку

·        Сприятлива для будівництва погода

 

 

 

Інші статті